NATJEČAJ ZA NAJAM ŠKOLSKOG PARKIRNOG PROSTORA
Autor: Nada Jeličić, 17. 6. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA HVAR
Kroz Burak 81
21450 HVAR

KLASA: 112-07/18-01/5
UR. BROJ: 2128-25-19-01-1

Hvar, 17.06.2019.

Na temelju čl. 6. Zakona o zakupu i prodaji poslovnog prostora (NN 125/11, 64/15), Odluke o uvjetima i postupku davanja u zakup prostora i opreme školskih ustanova Splitsko-dalmatinske županije od 26.3.2013. i Zaključka o davanju prethodne suglasnosti za objavu natječaja za davanje u zakup školskog parkirnog prostora Upravnog odjela za društvene djelatnosti Splitsko-dalmatinske županije, Osnovna škola Hvar raspisuje

JAVNI NATJEČAJ
za davanju u zakup školskog parkirnog prostora

1. Osnovna škola Hvar, Hvar, daje u zakup školski parkirni prostor na adresi sjedišta, Kroz Burak 81, 21450 Hvar. Parkirni prostor se sastoji od 12 parkirnih mjesta po 4 m2. Svako parkirno mjesto ima svoju rampu.

2. Trajanje zakupa je u periodu od 10. srpnja 2019. do 20. kolovoza 2019., od 0-24 sata.

3. Početna cijena zakupnine izražena je u kn po m2 iznosi 200 kn po m2  za naznačeni period.

4. Ponudu mogu dostaviti fizičke i pravne osobe. Ponuda za zakup mora sadržavati prijavu u koja mora sadržavati: -naziv,
                                   - adresu,
                                   - OIB,
                                   - IBAN,
                                   - ime i prezime fizičke odnosno pravne osobe ovlaštene za zastupanje
                                     ponuditelja pravne osobe, te njegov OIB,
                                   - telefonski kontakt osobe, odnosno ponuditelja,
                                   - izjava o visini ponuđene zakupnine koja ne može biti manja od
                                     početne cijene

5. Ponuditelj može dati ponudu za najviše dva (2) parkirna mjesta. U slučaju ponuda iste vrijednosti, prednost ima ranije pristigla ponuda.

5. Najpovoljnijom ponudom smatrat će se ona ponuda koja uz ispunjavanje uvjeta natječaja sadrži i najveći iznos zakupnine.

6. Javni natječaj će se objaviti na web stranici škole i oglasnoj ploči Škole.

7. Ponude slati ili osobno dostaviti na adresu: OSNOVNA ŠKOLA HVAR, Kroz Burak 81, 21450 HVAR, s naznakom „Za natječaj. Ne otvarati-ponuda za zakup školskog parkirnog prostora“.

8. Rok za predaju ponuda ističe 8-og dana od dana objave natječaja na web stranici škole i oglasnoj ploči škole.

9. Otvaranje ponuda održat će se u prostorijama Osnovne škole Hvar, dana 02. srpnja 2019. u  12.00 sati.

10. Ponude s nepotpunom dokumentacijom i koje ne odgovaraju uvjetima natječaja neće se razmatrati.

11. Ugovor se sklapa nakon odabira najpovoljnije ponude.

12. Svi kandidati biti će obaviješteni o izvršenom izboru pisanim putem na adresu navedenu u ponudi.

13. Školska ustanova zadržava pravo poništiti natječaj ili dio natječaja odnosno ne prihvatiti niti jednu ponudu.

-Obrazac prijave nalazi se ovdje.

Povjerenstvo OŠ Hvar

NATJEČAJ ZA NAJAM ŠKOLSKOG PARKIRNOG PROSTORA
Autor: Nada Jeličić, 17. 6. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA HVAR
Kroz Burak 81
21450 HVAR

KLASA: 112-07/18-01/5
UR. BROJ: 2128-25-19-01-1

Hvar, 17.06.2019.

JAVNI NATJEČAJ
za davanju u zakup školskog parkirnog prostora

- adresu,
                                   - OIB,
                                   - IBAN,
                                   - ime i prezime fizičke odnosno pravne osobe ovlaštene za zastupanje
                                     ponuditelja pravne osobe, te njegov OIB,
                                   - telefonski kontakt osobe, odnosno ponuditelja,
                                   - izjava o visini ponuđene zakupnine koja ne može biti manja od
                                     početne cijene

6. Javni natječaj će se objaviti na web stranici škole i oglasnoj ploči Škole.

11. Ugovor se sklapa nakon odabira najpovoljnije ponude.

-Obrazac prijave nalazi se ovdje.

Povjerenstvo OŠ Hvar