E-DNEVNIK

Kurikul 2018./2019.

« Prosinac 2018 »

NOVO RUHO STAROG DIJELA ŠKOLSKE ZGRADE
Autor: Nada Jeličić, 9. 9. 2017.

U petak, 08. 09. je uz malu, prigodnu svečanost i nazočnost uzvanika i Učiteljskog vijeća OŠ Hvar, otvoren uređeni stari dio školske zgrade.

Uređenje starog dijela školske zgrade bilo je nužno, no potrebe škole su, želimo li našoj djeci i učiteljima osigurati povoljnije uvjete za rad, unatoč ovom projektu, još uvijek jako velike. Ono što se ubraja u priorite za sada jest klimatizacija školske zgrade za koju pripremamo projekt, obnova dotrajalog učioničkog namještaja, nabavka projektora, uvođenje e-dnevnika i uređenje sanitarnih čvorova starog dijela školske zgrade koje nismo mogli uvrstiti u ovogodišnje radove zbog cijene, ali i zbog ograničenog vremena u kojem se radovi moraju izvršiti. Veliku zahvalnost za ostvarenje ovog projekta uređenja starog dijela školske zgrade dugujemo gradu Hvaru i Gradonačelniku koji je imao sluha za našu problematiku i odobrio nam financiranje radova. Također se od srca zahvaljujemo svim donatorima koji su pokazali da su senzibilizirani na probleme i stanje našeg školskog sustava i uz čiju smo pomoć uspjeli zaokružiti ovogodišnje ulaganje u sanaciju i uređenje školskog prostora, mada su donacije još uvijek dobrodošle, jer toliko bi toga još trebali nabaviti u učionicama, kao i u školskoj knjižnici. Nadamo se nastavku suradnje između Grada i škole, jer radi se o našoj djeci i poboljšanju uvjeta ponajprije za njih, a onda u konačnici, i za naš grad.